Home » Komodity

Broker pro obchodování komodit, je společnost která provádí komoditní obchody jménem svých klientů. Pro obchodování komodit mimo Futures se vztahují pravidla obchodování CFD kontraktů.

Ať už uzavíráte obchody přes online webtrader nebo pomocí mobilní aplikace telefonu, aplikace brokera je nezbytná pro efektivní realizaci obchodů. Přečtěte si více o tom v recenzi jednotlivých brokerů, co komoditní brokeři dělají a poskytují za služby.

Kde obchodovat


Demo účet zdarma
Upozornění na ceny formou SMS!
Aplikace v češtině

4.3
Varování před riziky
U 77% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.
Broker Plus500 byl založen již v roce 2008. Společnost je také veřejně obchodována na Londýnské burze cenných papírů (LSE: PLUS) a je součástí indexu FTSE 250. Plus500 je tak důvěryhodný online broker, navíc je regulovaný úřady nejvyšší úrovně jako CYSEC a FCA v UK. Webtrader Plus500 je snadno použitelná platforma s mobilní aplikací, dostupná i na webu.